KREDİ KARTLARINA 6 TAKSİT İMKANI
Döviz Kuru: USD 5.3789 ₺ // EUR 6.1199 ₺

Corel Draw Graphics Suite 2018 ÇIKTI!

Bu yazı umityasintasmaz tarafından, Thu, 12 Apr 2018 11:16:08 +0000 tarihinde yayınlanmıştır.
Ana sayfa » Corel Draw Graphics Suite 2018 ÇIKTI!

Yaratıcılığınızı geliştirin

CorelDRAW® Graphics Suite 2018, dünya çapında milyonlarca profesyonel, küçük işletme sahibi ve tasarım tutkunları tarafından tercih edilen, lider bir grafik tasarım yazılımıdır. Grafik, sayfa tasarımı, illüstrasyon, fotoğraf düzenleme, vektörleştirme, web görüntüleri, baskı projeleri, sanat, tipografi ve daha fazlası için kusursuz bir tasarım deneyimi sunuyor. Güvenle tasarlayın ve çarpıcı sonuçlar elde edin.

 

Neden CorelDRAW?

 1. Kapsamlı
  Herhangi bir tasarım veya fotoğraf projesi üretmek için profesyonel uygulamaların tadını çıkarın.
 2. Yaratıcı
  Eşsiz tarzınızı ifade etmek ve kitlenizi etkilemek için çok yönlü, sezgisel araçları keşfedin.
 3. Üretken
  Karmaşık iş akışı görevlerini daha verimli hale getirmek için endüstri lideri dosya formatı uyumluluğuna ve daha hızlı işlemeye güvenin.
 4. Yenilikçi
  Tasarım teknolojisinin en ileri noktasında kalın ve yaratıcı yolculuğunuzu son teknoloji araçlarla zenginleştirin.
 5. Kullanıcı dostu
  Özel yapım arayüzü ve eşsiz özelleştirme yetenekleri ile kusursuz bir tasarım deneyiminin keyfini çıkarın.

Çeşitli uygulamalardan oluşan kapsamlı bir araç kutusunu açın

Yaratıcı tutkunuz, yetenekleriniz veya ilgi alanlarınız ne olursa olsun, CorelDRAW Graphics Suite 2018, tüm tasarım gereksinimlerinizi karşılayacak ve kitlenizi memnun edecek bir dizi tamamlayıcı güçlü uygulama sunuyor.

CorelDRAW 2018

CorelDRAW, yeni Simetri çizim modu, Blok Gölge aracı, bitmap perspektifleri, WordPress’e yayınlama dahil olmak üzere etkileyici, yenilikçi özellikler içeriyor.

Corel PHOTO-PAINT 2018

Yeni otomatik perspektif ayarı dahil olmak üzere, Corel PHOTO-PAINT 2018’in güçlü fotoğraf düzenleme yetenekleriyle fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Corel Font Manager 2018

Sezgisel Corel Font Manager 2018 ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve sevdiğiniz fontları yüklemeden kullanın.

Corel CONNECT 2018

Corel CONNECT 2018, paketin dijital içeriğinde, Content Exchange ortamında, bilgisayarınız veya yerel ağınızda hızlı bir şekilde içerik bulmaya yardımcı olur.

Corel CAPTURE 2018

Corel CAPTURE 2018 ile tek tıklamayla bilgisayar ekranınızdan görüntüleri yakalayın.

Corel AfterShot 3 HDR

Pakette yeni! Fotoğraflara kolay düzeltme ve iyileştirme yapmak için Corel AfterShot 3 HDR’nin gücünün keyfini çıkarın.

Hızlı başlayın

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite 2018 yaratıcı maceranıza başlamanızı kolaylaştıracak. Esnek ürüniçi öğrenim, tasarım varlıkları, eklentilere ve daha fazlasına tek tıklamayla erişimin keyfini çıkarın. İşakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin, yüksek kalitede içeriğin avantajından faydalanın. Font arama ve filtreleme özellikleriyle herhangi bir proje için hızlıca fontunuzu bulun.

 

Verimli şekilde tasarlayın

Benzersiz tarzınızı ifade etmek ve kitlenizi memnun etmek için, çok yönlü, yüksek kalibreli araçlarla yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın. Bu sürümde, tutkulu CorelDRAW kullanıcılarımızın taleplerine, yeni Simetri çizim modu, Engelle Gölge aracı, bitmap perspektifleri ve WordPress için yayınlama gibi etkileyici, yenilikçi özelliklerle yanıt verdik. Daha hızlı işlem, özelleştirilebilir kısayollar ve yeni otomatik hizalama ve düzleme ile daha üretken olun.

 

Kolay çıktılar

Herhangi bir ortamda sonuç alacak etkiler oluşturmak için profesyonel kalitede çıktılar oluşturun. Etkileyici logo ve tabelalardan, çarpıcı pazarlama materyallerine, web ve sosyal medya grafiklerine, panolara ve diğerlerine, CorelDRAW Graphics Suite başarılı olmanızı sağlayacak her şeye sahip. Endüstri lideri dosya formatı uyumluluğu ve gelişmiş renk yönetimi araçlarıyla, her tür proje için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve hassasiyeti elde edeceksiniz.