Corel’den CorelDRAW Graphics Suite 2020’nin Windows 10, 8.1 ve 7’nin 32 ve 64 bit sürümleriyle uyumlu olan sürümü, kullanıcılara oluşturmanız gereken profesyonel vektör illüstrasyonu, düzen, fotoğraf düzenleme, tasarım ve tipografi araçları sunar. ve önemli projeleri neredeyse her cihazdan tamamlayın. Ek olarak, dosya formatı uyumluluğu ve renk yönetimi araçları, tüm proje türleri için gereken esnekliği ve renk doğruluğunu sağlar. Kullanıcılara 7000 küçük resim, dijital resim ve araç kaplama şablonu, 1000 yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf, 1000’den fazla TrueType ve OpenType yazı tipi, 150 profesyonel tasarımlı şablon ve 600’ün üzerinde çeşme, vektör ve bitmap dolgusu sunulur.

CorelDRAW
Corel Draw Graphics Suite 2020 Kutu Görünümü

Vektör illüstrasyonu ve sayfa düzeni için CorelDRAW 2020, görüntü düzenleme ve piksel tabanlı tasarım için Corel PHOTO-PAINT 2019, yazı tipi kitaplığınızı optimize etmek, keşfetmek ve yönetmek için Corel Font Manager 2020, AI destekli bitmap için PowerTRACE içerir. -vektör izleme, bir web tarayıcısı aracılığıyla çevrimiçi vektör illüstrasyonu ve grafik tasarımına izin veren CorelDRAW.app, ekran görüntülerine izin veren CAPTURE 2020 ve ham fotoğraf düzenleme için AfterShot 3 HDR. Ayrıca desteklenen kalem ve dokunma yetenekleri, Microsoft Surface Dial desteği, Windows renk yönetimi sistemi ve daha fazlası.

CorelDRAW 2020’de yeni olan özellikler arasında sanat stili efektleri, vektör yumuşatma, iç gölge aracı, bitmap efektli lens yukarı örnekleme seçenekleri, JPEG artefakt kaldırma, Corel PHOTO-PAINT’te tahribatsız efektler, Akıllı Seçim maskesi aracı, değişken yazı tipi desteği, numaralandırılmış listeler, yorum penceresi, bir işbirliği iş akışı ve işbirliği oturum açma seçenekleri. Ayrıca 2019 sürümünde bu yılki sürüm için daha da geliştirilmiş birçok özellik var.

Bu, CorelDRAW Graphics Suite 2020‘nin yeni sürümlere ücretsiz yükseltmeleri içermeyen standart sürümü için kalıcı bir lisanstır. Bununla birlikte, kullanıcılar yeni sürümü doğrudan satın almaktan daha düşük bir maliyetle gelecekteki sürümleri almak için yükseltme koruması satın alabilirler. “CorelDRAW” Graphics Suite’i kurmak ve doğrulamak ve dahil edilen bazı yazılım bileşenlerine, çevrimiçi özelliklere ve içeriğe erişmek için bir ağ bağlantısı gereklidir. Yapay zeka gerektiren özellikler Windows’un 64 bit sürümünü gerektirir ve İşbirliği özellikleri, kalıcı lisans müşterileri için bir abonelik veya ek bir satın alma planı gerektirir.