CorelDRAW 2021 Graphics Suite

Vektör çizimi, sayfa düzeni ve daha fazlası için bu güçlü tam özellikli grafik tasarım uygulamasıyla işlerinizi sorunsuzca halledin!

15 Gün ücretsiz deneyin! (718)


Satınalma Opsiyonları:

Bu bölümde alacağınız lisanslar ömür boyu statüsündedir. Bu sebeple alacağınız lisansların tamamı Ömür Boyu kullanılabilir, sadece satın alınan versiyon için geçerlidir. Versiyon yükseltme yapılamamaktadır. Diğer Mağaza ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Görüntülenen fiyatlara KDV (%18) dahildir.

Teklif Al
CorelDRAW

Vektör illüstrasyonu, mizanpaj, fotoğraf düzenleme ve daha fazlası için profesyonel tasarım uygulamalarından oluşan eksiksiz bir paket ile tasarım yolculuğunuza iyi bir başlangıç yapın. Özellikle tercih ettiğiniz platform için tasarlanmıştır. Herkesin dikkatini çekecek olağanüstü sonuçlu ürünler elde etmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip kapsamlı grafik araç kutusunu keşfedin. Esnek satın alma seçenekleri sayesinde piyasadaki diğer yazılımlara kıyasla daha düşük bir ücret karşılığında abone olabilirsiniz veya satın alıp doğrudan ürüne sahip olabilirsiniz. CorelDRAW® Graphics Suite 2021‘in grafik tasarım uzmanlarının en sık tercih ettiği ürün olması hiç şaşırtıcı değil.

CorelDRAW

Zaman en değerli varlıklarınızdan biridir. Bu nedenle CorelDRAW® zamanınızı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için yanınızda. Karmaşık iş akışlarını basitleştiren ve aceleye getirmeden, yaratıcılığınıza odaklanabilmeniz için proje kurulumlarını hızlandıran ilerici, yeni illüstrasyon ve fotoğraf düzenleme araçları sayesinde daha hızlı bir şekilde müşterilerinizin projelerini tamamlayın. Tasarım inceleme sürecinizi kolaylaştırmak ve ayrıca dışa aktarılan PDF dosyaları, e-postalar ve eklerden oluşan karmaşa içinde zaman kaybetmeye veda etmek için çığır açan birlikte çalışma araçlarından yararlanın.

Not: Birlikte çalışmayla ilgili özellikler yalnızca CorelDRAW Graphics Suite aboneliği, destek kapsamındaki bir lisans veya kalıcı lisans müşterileri için ek ödeme planı ile kullanılabilir.

CorelDRAW

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan ve alışılmış düşünce yapısından kurtulmanızı sağlayan profesyonel grafik araçları sayesinde yaratıcılıkta üstünlük sizin olsun. CorelDRAW’un vektör illüstrasyonu ve sayfa düzenini tek uygulamada desteklemesiyle oluşturduğu eşsiz avantaja ek olarak artık projenize ait tüm dijital varlıkları tek bir esnek tasarım alanından görüntüleyebilecek, yönetebilecek, düzenleyebilecek ve yayınlayabileceksiniz. Yaratıcılığınız için yepyeni bir oyun alanı! Sıra dışı web grafiklerinden harika baskılara kadar CorelDRAW® Graphics Suite büyük hayalleri daha da güzel gerçekliklere dönüştürür.  

CorelDRAW

Daha önce hiç olmadığı kadar platformda kullanılabilen ve piyasadaki ürünler arasında en iyi teknolojilere sahip CorelDRAW® Graphics Suite 2021 yaptığı yeniliklerle liderdir. Daha akıllı bir şekilde çalışmanıza olanak sağlayan araçlara sahip, platformlar arası kesintisiz çözüm sayesinde istediğiniz yerden son derece verimli bir şekilde tasarlayın. Tasarımlarda müşterilerinizle ve iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak bağlantı kurmak için daha iyi bir yöntem sunan bulut tabanlı birlikte çalışma iş akışı ile yaratıcılığınızı artırın. Hızlı ve herkesin birbirine bağlı olduğu dünyada hız kazanmak için yeni nesil birlikte çalışma araçları ile yapay zekadan gücünü alan geniş özellik yelpazesini birleştirin.

Not: Birlikte çalışmayla ilgili özellikler yalnızca CorelDRAW Graphics Suite aboneliği, destek kapsamındaki bir lisans veya kalıcı lisans müşterileri için ek ödeme planı ile kullanılabilir.

CorelDRAW

Elinizin altında bulunan çok sayıda kullanımı kolay araç ve faydalı öğrenim kaynakları sayesinde yaratıcı fikirlerinizi başarılı bir şekilde tamamlanmış tasarımlara dönüştürün. Kişiselleştirilebilir, rahat bir alanda öğrenebilmeniz ve kendinizi geliştirebilmeniz için CorelDRAW® Graphics Suite’in sezgisel arayüzü özelleştirilebilir özelliklerle donatılmıştır. Yerleşik İpuçları penceresi/denetçisi siz araçları seçtikçe size nasıl kullanıldıklarını öğreterek en kısa zamanda kendinize güvenerek tasarımlar oluşturmanızı sağlayacak. Ayrıca boş bir tuval ile başlamak istemediğinizde broşürlerden kartvizitlere, logolardan bilgi grafiklerine kadar birçok projeyi hızlıca tasarlamak için kullanabileceğiniz çok sayıda şablon bulunuyor. CorelDRAW yardıma hazır!

CorelDRAW Online Tanıtım Dökümanını İndirmek İçin Tıklayınız…