CorelDRAW satışı için Yetkili Satıcı-pozisyonunda olan firmamız Rengim, sunduğu fiyat politikası avantajı ile müşterilerine her daim destek olmak için çalışmaktadır. En iyi fiyat garantisi sunan firmamız, fiyat politikasının dışında hizmet kalitesi açısından da en iyisidir.

Yaklaşık 10 yıldır Yetkili Satıcısı olarak hizmet verdiğimiz COREL markasının CorelDRAW ürününlerinin ticari, akademik ve kurum bazlı satış hizmetini verebilmekteyiz. Bu bağlamda müşteri portföyü olarak yüksek bir hizmet alanına sahibiz.

Yetkisiz Satıcılara Dikkat Edin

CorelDRAW

Pazaryeri sitelerinde ve diğer kendi bireysel web sitelerinde satış yapan kayıtsız Corel satıcıları gün geçtikçe artmaktadır. Bu konuda yasal olmayan satıcıların satış yapmaları yasal olarak mümkün değildir. Yasal olmayan satış yapan firma ve bireysel satış yapan kişiler bu konuda sorumluluğu kabul ettiklerini bilmeleri gerekiyor. Çünkü yasal olarak emek hırsızlığından başka birşey değildir. Bu tür firmaların yaptıkları satışların tespiti ve lisans iptali için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

CorelDRAW Alan Adlarını Kontrol Edin

CorelDRAW ürünlerini satın alırken mutlaka alan adlarını kontrol ediniz. Alan adlarının yetkili satıcı mı yoksa yetkisiz bir satıcıya mı ait olduğunu alan adına bakarak anlayabilirsiniz. Alan adında fiyat, ucuz, program, yazılım gibi sizi web sitesine çekmek için kullanılmış olabilir. Bu sebeple ürün alırken mutlaka yasal satıcısı olup olmadığını sorun. Veya distribütörden kontrol edin.

CorelDRAW ürünleri ile alakalı destek almak isterseniz bizi çekinmeden arayabilirsiniz.