KREDİ KARTLARINA 6 TAKSİT İMKANI
Döviz Kuru: USD 5.3606 ₺ // EUR 6.1109 ₺

Ücretsiz Corel Draw İndir / Download

Bu yazı umityasintasmaz tarafından, Wed, 07 Feb 2018 07:20:09 +0000 tarihinde yayınlanmıştır.
Ana sayfa » Ücretsiz Corel Draw İndir / Download

Merhaba değerli müşterilerimiz, Ücretsiz Corel Draw İndir / Download etiketi ile yayınlamış olduğumuz ürünümüzün freeware ( demo sürümünü )  ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Corel Draw ürünlerinin neredeyse tamamında 14 günlük ücretsiz sürümlerini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Ücretsiz İndirme Bağlantısı İçin Tıklayınız..

Corel Draw 2017 Graphics Suite tek kullanıcı ömür boyu lisans fiyatları indirimli fiyatları ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Fiyatlarımız kampanyalı fiyatlardır. Bir daha bu değerde fiyat bulamayacağınız için kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Vereceğiniz tüm siparişleriniz de ürün ödemesi önceden yapılarak siparişiniz adınıza ve firmanıza faturası kesilerek yapılmaktadır. Corel Draw ürünlerinde lisans fiyatları her ay düzeltilmekte olup kampanyalı fiyatlarımız düzenli olarak güncellenmektedir.

Ürün özelliklerini karşılaştırmak için buraya tıklayın.

Corel Draw 2017 Nedir? Ne İşe Yarar?

Corel Draw masaüstü yayıncılıkta kullanılan ve en çok tercih edilen grafik tasarım programları arasında uygulama alanlarının çok geniş olması sebebiyle yaygın olarak kullanılan bir tasarım programıdır. Genellikle reklamcılık, tasarımcılık, ajans ve tanıtım sektörlerinde kullanılan Corel Draw vektörel tabanlı çizimler yapılabilmesi, dpi ve pixel değeri yüksek çalışmalar yapılabilmesi gibi işlemleri kolaylıkla yapabildiği için iş sektörleri tarafından Corel Draw tercih edilmektedir.

Corel Draw 2017 Özellikleri

Sıfırdan başlayıp son aşamaya kadar öğreten Corel Draw hem vektörel tabanlı, hem de piksel tabanlı bir programdır. Farklı programa ihtiyaç duymadan vektörel çizimler yapabilir ve istediğiniz şekilde fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Corel Draw Graphics Suite 2017 zengin içerikli ortamı, profesyonel grafik tasarım, fotoğraf düzenleme gibi yazılımlarıyla stilinizi ve yaratıcılığınızı ifade etmeniz de yardımcı olabilmek için sonsuz seçenek sunuyor. Dahili yardım, eğitim videoları ve profesyonelce tasarlanan şablonlarla kendinizi hemen evde hissedin. Gerçek tasarım stilinizi gösterebilmek Corel Draw 2017 sayesinde artık sizin elinizde. Hemen başlamanıza ve güvenle tasarlamanıza olanak sağlayan kapsamlı dahili eğitim araçlarıyla tasarımınızı zenginleştirin. Uzman önerilerinden ve ilham verici kullanım kılavuzundan yeni bilgiler edinin. Tasarım ögelerinizi bilgisayarınızdaki, ağdaki veya web sitelerindeki içeriklerde kolaylıkla arama yapmanızı sağlayan Corel Draw ile verimli bir şekilde organize edin. Ayrıca, 64-bit desteği ile geliştirilmiş hız, daha büyük dosyaların ve görüntülerin daha hızlı işlenmesini sağlar.

Corel Draw 2017 Müşteri Yorumları

Set içerisinde; tüm komutlar uygulamalı olarak gösterilmiştir. Takvim uygulaması, kartvizit tasarımı, kartvizit hazırlanması ve basımı, 2 boyutlu logo tasarımı, 3 boyutlu logo tasarımı, broşür tasarımı, shower ürünlerin tasarımı, barkod üretimi ve basımı, kartonet ürün tasarımı, araç giydirme, web sitesi tasarımı ve daha bir çok şey anlatılmak üzere sizlere sunulmuştur.  Corel Draw Graphics Suite 2017 her türlü proje için ihtiyaç duyduğunuz hassasiyeti sunar.

Corel draw kursu ankara, corel draw konusunda yetkili satıcısı olarak hizmet veren Sistemİki elektronik tarafından verilen bir hizmettir. Yaptığımız tüm işlemlerde olduğu gibi Corel Draw Kursu konusunda hizmet alabileceğiniz işletmemiz mevcuttur. Verdiğimiz hizmetlerin tam olarak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Corel Draw Kursu Ankara gibi aramalardan dolayı web sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Corel lisansları ve fiyatları konusunda firmamızın mağaza bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemizde alacağınız tüm hizmetler faturalı ve yasal garantilidir. Verilen hizmet sonrasında iş anlamında çalışacak olan kişiler ajanslarda, yayınevlerinde, matbaaların baskı öncesi dizgi grafik ve tasarım atölyelerinde istihdam imkanı sağlamak adına hazırlanmış bir içeriğe sahiptir. Kursun genel amacı, ajans, yayınevi ve matbaacılık sektörünün eleman açıklarını kapatacak personel yetiştirmektir.

KAZANILACAK YETERLİLİKLER
Bu kursu bitiren kursiyer;
Logo ve Amblem tasarlar ve çizer.
Kartvizit, antetli kağıt ve başlıklı zarf yapabilir.
Afiş ve reklam yapar.
Kitap, dergi yapar.
Broşür ve el ilanı yapar.
Ambalaj tasarlar ve yapar.
İllüstrasyon yapar, şekil çizer.

Temel anlamda alacağınız kurs eğitiminin yanı sıra ücretsiz olarak Corel Draw lisanslarının en yenisi olanCorel Draw 2017 14 günlük lisansına da sahip olacaksınz. Bu eğitim kapsamında çalışmalarınızı tekrar edebilir – işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.