Akademi için Corel Resmi

Öğrenciler için yaratıcılık olanakları, sizin için yaratıcı fiyatlandırma

Corel, Eğitim sürümü (Akademik Lisans) ilköğretim, ortaöğretim ve yüksek öğretim kurumlarındaki eğitmenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için etkileyici lisanslama seçenekleri sunuyor.

Derslerde yaratıcılığı artırmak için tasarlanmış profesyonel grafik yazılımı ile yaratıcılıklarını ortaya çıkarın. CorelDRAW® Graphics Suite tasarım yolculuğunu kolaylaştırarak öğrencilerin kaliteden ödün vermeden hayranlık uyandırıcı projeleri daha kısa bir sürede oluşturmalarına imkan tanır. Kendilerine olan güvenlerini artırmak ve yeteneklerini geliştirmek için ellerinin altında bulunan birçok öğrenme materyali öğrencilerin iyi bir başlangıç yapmasını sağlar. Proje kurulumunu, oluşturulmasını ve çıktı alınmasını hızlandıran etkileyici ve yeni illüstrasyon, fotoğraf düzenleme ve çok sayfalı mizanpaj araçları ile yaratıcılıklarını bir sonraki seviyeye taşımak için daha fazla zamana sahip olurlar. Windows, Mac, web, iPad ve mobil cihazlarda eğitim için esnek ve uygun fiyatlı lisans seçenekleri ile CorelDRAW tüm akademik ortamlar için harika bir seçenektir.

Bu sürümü ilgili bölümlerin öğretmenleri, teknik birimleri satın alabilecektir. Son kullanıcılar ve ticari amaçla kullanılamaz.

Derslerinize hayat vermek için ihtiyaç duyduğunuz her şey Öğrencileriniz eğlenirken ve gurur duyacakları şeyler oluştururken yeni yeteneklere kavuşacaklar.

CorelDRAW Education lisansları sadece Eğitim amaçlı kullanılmalıdır. Aksi taktirde tespit edilen lisanslar hakkında ceza işlemi bulunmaktadır ve yaptırım cezası uygulanabilir.

Corel ürünleri tüm dünyadaki organizasyonlarda kullanıldığı için, öğrencileriniz yeteneklerini çeşitli sektörlerde değerlendirebilirler – film, oyun, reklamcılık, tüketim ürünleri, fotoğrafçılık, moda, havacılık, motor ve üretim gibi. Ekonomik fiyatlandırma ve kolay yönetim de paketin bir parçası.

CorelDRAW Eğitim Sürümü Hakkında Bilgi Alın

Eğitmen sürümü ve akademik lisanslama hakkında bilgi ve satın almak için bir satış temsilcisi ile görüşün.