CorelDRAW
COREL™ TESCİLLİ MARKA LOGOSU

Corel, 1989 yılında CorelDRAW® programını duyurduktan sonra grafik tasarım sektöründe bir devrim yapmıştır. Günümüzde de ödüllü grafik ve üretkenlik yazılımlarıyla market liderliğini sürdürmektedir. Corel, fotoğraf, video ve DVD yazılımı konusunda sektörün en geniş ve yenilikçi ürünlerini sağlayarak, dijital medya devriminde de en önde yer almaktadır.

Corel’in 75’ten fazla ülkede 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı ve iyi organize edilmiş kanal ağı, online sağlayıcıları ve Web sitesi üzerinden satış ağı vardır.

Firma genel merkezi Ottawa, Kanada’dadır, ABD, İngiltere, Almanya, Tayvan, Çin ve Japonya’da merkezleri bulunmaktadır.

Corel, milyonlarca bilgi çalışanına yaratıcı, üretken olmaları ve platformlar ve coğrafyalar genelinde hedeflerine ulaşmaları için güç verir. Asla durmayan bir ortamda, müşterilerimizin başarıyı tanımlamasına ve elde etmesine yardımcı oluyoruz.

Corel’de insanları ve ekipleri sürekli gelişmeye yönlendiren araçları, süreçleri ve alanları yaratırız. Bugün ve yarın arasındaki noktaları birleştiren yazılımımız, size hızla değişen bir dünyada dönme ve uyum sağlama esnekliği sağlar.

35 yıllık inovasyondan yararlanan Corel, dijital sınırın öncüsü olarak ender bir konuma sahiptir. Bugün bu taahhüt, dünün sınırlamalarını ortadan kaldıran teknolojiler sunar. İşbirliği araçları yaratıcı yetenekleri güçlendirir. Verimli iş akışları, zaman çizelgelerini optimize eder. Güçlü üretkenlik ve sanallaştırma çözümleri, her yerde üretken olma özgürlüğü sunar.

Dünyanın hemen hemen her ülkesindeki milyonlarca müşteriye daha iyi, daha anlamlı sonuçlara daha hızlı ulaşmasında yardımcı oluyoruz. Ve bu ruh, kendilerini müşterilerimizin bağlı olduğu kritik teknolojileri geliştirmeye adayan tüm ürün ekiplerimizin arkasındaki itici güçtür – şimdilik ve gelecekte

Sektörün en güvenilir yazılım markalarından bazılarını bir araya getiren Corel, işletmenizin sürekli gelişmek için durmaksızın ilerlemesini destekler. Büyümeye verilen önem ve önde gelen bir küresel yatırım firması olan KKR tarafından desteklenen inovasyona odaklanmamız, yaptığımız her şeye ve Windows, macOS, Chromebook, web ve mobil dahil olmak üzere geliştirdiğimiz her platforma yansıyor.

Corel’in yazılım portföyü, çalışma şeklimizin her zamankinden daha hızlı değiştiği bir zamanda iş arkadaşları ve müşterilerle anlamlı şekillerde bağlantı kurmayı mümkün kılıyor.

Sınırsız Yaratıcılık

En iyi yaratıcı araçlar ilham vermeli ve güçlendirmelidir. Yazılım tasarımındaki en son gelişmelerden yararlanarak, üretkenliği artırmak ve daha önce neredeyse imkansız olabilecek sonuçlar sunmak için yapay zekayı kullanıyoruz. İş yerleri ve ekipler gözümüzün önünde geliştikçe, amiral gemisi tasarım yazılımımız CorelDRAW Graphics Suite, işbirliğini destekleyen ve bağlantıda kalmanızı sağlayan yeni özellikler sunuyor.

CorelDRAW , Painter , PaintShop Pro , VideoStudio , Pinnacle Studio ve Roxio gibi yaratıcı yazılım markalarımız benzersiz vizyonunuzu ifade etmenize yardımcı olabilir.

Verimlilik ve Bağlantı

Daha fazlasını ve daha fazla etkiyi başarmanızı sağlayan üretkenlik uygulamalarıyla verimliliğinizi yükseltin. Ekiplerinizin toplu bilgisini yakalayın ve planları görselleştirin. Kritik bilgileri paylaşın ve koruyun.

MindManager , WordPerfect Office ve WinZip’in işletmenizin başarıya ulaşmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin .

Platformlar Arası Verimlilik

Parallels çözümlerimiz, yerel veya uzak herhangi bir işletim sistemi veya cihazda ihtiyacınız olan uygulama ve dosyaları kullanmanıza ve bunlara erişmenize olanak tanır. Esnekliği, üretkenliği ve mobiliteyi güvenlikle birleştiren bu güçlü araçlar, platformlar arası çözümlerin faydalarını basit bir gerçeklik haline getiriyor.

Parallels Remote Application Server , Mac için Parallels Desktop ve Chromebook Enterprise için yeni piyasaya sürülen Parallels Desktop dahil olmak üzere Parallels uygulamalarının teknoloji yatırımınızı en üst düzeye çıkarmaya nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin . Parallels Access ile uygulamalarınızla ve dosyalarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerden çalışın . Ayrıca, herhangi bir PC veya Mac kullanıcısı için gerekli olan tek tıklamalı üretkenlik araçlarından oluşan Parallels Toolbox paketinin gücünü keşfedin .