Teknoloji alanında global olarak 35(otuz-beş)’den fazla çok-uluslu firma ile çalışmaktayız. Bu sebeple gelişmeleri yakından takip etmek zorundayız. Çalıştığımız distribütörlerin çoğu yetkili-direkt satıcısı olup firmamızdaki fiyatların düşük olmasının başlıca sebeplerinden biri budur.

CorelDRAW
Sistemiki Teknoloji AŞ. Tescilli Marka Logosu

Zincir bağlantılarımız sayesinde firmaların çoğu ihtiyaçlarını tek kalemde giderebilemekte olup – isteğe özel yazılım ve teknoloji inovasyonlarını yapabilmekteyiz. Bu sayede anahtar teslim teknoloji projelerini gerçekleştirebilmekteyiz.

Sistemiki™ teknoloji hizmetlerinin yanı sıra müşterilerimize tüm süreçlerini takip etmek için kurulmuş bir şirket olarak sadece tedarik hizmetleri vermek dışında, tedarik zincirindeki hammaddeden tüketime kadara uzayan tedarik zinciri sürecindeki tüm hizmetleri “ kapıdan kapıya” yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Bu sayede müşteri taleplerinin en hızlı ve ekonomik şekilde karşılanması için, siparişlerin hazırlanmasından, talep sahibine ulaştırılmasına kadar geçen sürecin de önemini dikkate almaktadır.

Firmamız eğitim alanında öncelikle ülkemizdeki sonra da dünyadaki tüm bireylerin mutlu olacağı ve her bireyin sahip olması gereken bilgi ve beceriler ile donanabileceği bir hizmet vizyonuna sahiptir. Eğitim düşüncemizin asıl hedefi okul öncesi eğitimden yükseköğrenime kadar tüm kademelerde, gelişmeye ihtiyaç duyulan alanlara somut, yenilikçi ve teknolojik çözüm önerileri sunan, eğitim faaliyetlerinin gelişmesine destek olacak nitelikte, kişilerin ve kurumların profesyonel gelişimlerine katkı sağlayabilecek akademik çalışmaların yaygınlaştırılmasına hizmet etmektedir.

Amacımız teknoloji ve bilişim alanındaki yeniliklerle beraber ülkemizin kalkınmasına katkı sunmaktır.

Teknoloji ve bilişim danışmanlığı konusunda kurum ve kuruluşların entegrasyon deneyimi ve alan uzmanlığı bilgisine sahip olarak teknolojilerin en etkili ve aktif şekilde kullanılmasını sağlayan, zaman ve personel tasarrufunu yöneten, şirketin kalite ve verimliliğinin artırılması adına teknolojik destek vermekteyiz.

Bu sayede Teknoloji alanlarında yenilikçi, sıfır atık, temiz enerji, karbon-nötr emisyonsuz bir çevre hedeflenmektedir.

www.sistemiki.com.tr