Corel 2023 Fiyatlarına Nasıl ve Nereden Erişebilirim? Resmi

CorelDRAW lisanslama seçenekleri, işletme ve eğitim için farklıdır. İşletme için kurumsal lisans seçenekleri bulunmaktadır.

Bu seçenekler şunlardır:

CorelDRAW Graphics Suite – Kurumsal Lisans (Windows/Mac): Vektör illüstrasyonu, sayfa düzeni tasarımı, fotoğraf düzenleme ve daha fazlası için tam yüklü profesyonel bir tasarım araç seti.
CorelCAD 2023 – Kurumsal Lisans (Windows/Mac): Kesin 2D çizim ve 3D tasarım araçları ile uzman sonuçlar sunan uygun maliyetli bir CAD yazılımı.
CorelDRAW Technical Suite: Teknik iletişim için gelişmiş görsel tasarım araçları içeren kapsamlı bir teknik illüstrasyon yazılımı.
Eğitim için eğitim lisans seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler şunlardır:

CorelDRAW Graphics Suite – Eğitim Lisansı (Windows/Mac): Vektör illüstrasyonu, sayfa düzeni tasarımı, fotoğraf düzenleme ve daha fazlası için tam yüklü profesyonel bir tasarım araç seti.
CorelCAD 2023 – Eğitim Lisansı (Windows/Mac): Kesin 2D çizim ve 3D tasarım araçları ile uzman sonuçlar sunan uygun maliyetli bir CAD yazılımı.
CorelDRAW Technical Suite – Eğitim: Teknik iletişim için gelişmiş görsel tasarım araçları içeren kapsamlı bir teknik illüstrasyon yazılımı.
Lisanslama seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca lisanslama seçeneklerine ek olarak CorelSure Bakım Hizmeti de alabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde yatırımınız korunur, güncellemelerden yararlanır ve destek alabilirsiniz.