Corel Fiyatları Nekadar? Resmi

2023 Corel fiyatları

Corel, grafik tasarım, video düzenleme ve diğer yazılım ürünlerini geliştiren bir yazılım şirketidir. Şirket, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özelliklere ve işlevlere bağlı olarak ürünleri için çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunmaktadır.

CorelDRAW Grafik Paketi

CorelDRAW Graphics Suite, Corel’in amiral gemisi ürünüdür. Vektör çizimi, fotoğraf düzenleme, illüstrasyon ve tipografi araçlarını içeren kapsamlı bir grafik tasarım paketidir. Paket hem Windows hem de macOS için kullanılabilir.

CorelDRAW Graphics Suite iki fiyatlandırma seçeneğiyle sunulur:

Tek seferlik satın alma: $844.00
Yıllık abonelik: $468.00
Tek seferlik satın alma fiyatı, kullanıcılara yazılıma ömür boyu erişim sağlar. Yıllık abonelik fiyatı, kullanıcılara bir yıl boyunca yazılımın en son sürümüne erişim sağlar. Kullanıcılar aboneliklerini yıllık olarak yenilemeyi de seçebilirler.

Indirimler

Corel, öğrenci indirimleri, toplu indirimler ve önceki müşteriler için indirimler dahil olmak üzere ürünlerinde çeşitli indirimler sunmaktadır. İndirimler hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz.

Son

Corel, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özelliklere ve işlevlere bağlı olarak ürünleri için çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunar. Kullanıcılar yazılımı doğrudan satın almayı veya aylık veya yıllık bir plana abone olmayı seçebilir. Corel ayrıca ürünlerinde çeşitli indirimler sunmaktadır.