Corel Draw Fiyatları Hakkında Resmi

CorelDRAW, grafik tasarım ve yayıncılık için çok yönlü bir yazılımdır. Logo tasarımı, afişler, broşürler, web tasarımı, kitap kapakları, kataloglar ve daha fazlasını içeren çok çeşitli projeler için kullanılabilir. CorelDRAW fiyatları kullanım amacına ve lisans tipine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca CorelDRAW fiyatları ülkeye ve satın alınan sürüme göre de değişiklik gösterebilir.

CorelDRAW üç farklı lisanslama seçeneği sunar: Ticari ve Öğrenci/Eğitim ( Akademik – Sadece üniversiteler ve eğitim kurumları talep edebilir.).

CorelDRAW Fiyatları ve özelliklerini web sitemizde karşılaştırabilirsiniz. Ürünlere ait çeşitler ve özellikler hakkında bilgi almak için için ayrıca karşılaştırma bölümüne gözatabilirsiniz. Web sitemizde genel olarak en uygun fiyatlı CorelDRAW Graphics Suite sürümlerini satın almak için bizi arayınız. CorelDRAW Türkiye Yetkili Satıcısı olarak sizin için her zaman en ucuz fiyatlarla destek olmak ilk hedefimizdir. Corel Türkiye tarafından sunulan ürün kategorilerinde en favori olanı tercih edebilirsiniz. 

CorelDraw Graphics Suite Business (Enterprise) – Kalıcı Lisans ve 1 yılllık Maintenance (yazılım bakım ve güncelleme paketi) içerir. Sürekli güncel kalmanızı sağlar. Maintenance süresi bitmeden isteğe bağlı ve yıllık olarak yenilebilir. Yenileme yapılmadığı taktirde maintenance süresince sahip olduğunuz en son sürümü kalıcı lisans olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Yıllık maintenance yenileme bedeli güncel kalıcı lisans fiyatının %25’i kadar olup zaman içinde değişiklik gösterebilir.

Belirtilen fiyatlar 30 Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir ve kdv %18 dahil değildir.

Ürün Adıİşletim SistemiLisans SüresiKullanıcı SayısıFiyatSipariş?
CorelDRAW Graphics Suite 2021WindowsÖmür Boyu1$799,00Satın Al
CorelDRAW™ Graphics SuiteWindows / MAC365 Gün1$419,00Satın Al
CorelDRAW™ Graphics Suite BusinessWindows / MACÖmür Boyu1$997,00Satın Al

Ticari lisans, işletmeler ve profesyoneller için uygundur. Bu lisans, CorelDRAW’ın tüm özelliklerini içerir ve birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Ticari lisans fiyatları ülkeye ve satın alınan sürüme göre değişiklik gösterebilir.

Öğrenci/Eğitim ( Akademik ) lisansı, eğitim kurumları için uygundur. Bu lisans, CorelDRAW’ın tüm özelliklerini içerir ve yalnızca bir bilgisayar için geçerlidir. Öğrenci/Eğitim ( Akademik ) lisansı, eğitim kurumları için daha makul fiyatlıdır.

CorelDRAW ayrıca eski sürümlerin satın alınmasına da izin verir. Ancak, eski sürümlerin özellikleri daha sınırlı olabilir ve en son sürümle karşılaştırıldığında desteklenmeyebilir.

CorelDRAW aboneliği satın alarak tüm yazılım güncellemelerine, yeni özelliklere ve ayrıca teknik desteğe erişebilirsiniz. Aboneliğin fiyatı genellikle yazılımı doğrudan satın almaktan biraz daha ucuzdur.

Genel olarak, CorelDRAW fiyatları kullanım amacına ve lisans türüne göre değişebilir. Lisanslama seçenekleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için resmi CorelDRAW web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bir satın alma kararı vermeden önce ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi değerlendirmek önemlidir.